Kadra przedszkola

5. Monika Borowicz – pomoc kuchenna
  6. Barbara Marek – intendent
  7. Paweł Gałdyn - konserwator

Placówkę wyróżnia wykształcona, pełna nowatorskich pomysłów, kadra pedagogiczna.

Nauczycielki ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego, dzięki czemu wdrażają w pracy z dziećmi innowacyjne metody i formy pracy. Starają się indywidualizować pracę z dziećmi stwarzając tym samym optymalne warunki rozwoju wychowanków i zapewniając im bardzo dobre przygotowanie do podjęcia nauki w szkole.

Nauczycielki traktują każde dziecko jako indywidualność, kładąc nacisk na rozwój jego mocnych stron i eliminując jego ewentualne niedobory lub dysfunkcje.
Działania podejmowane przez nauczycielki przekładają się na wysokie osiągnięcia naszych absolwentów w środowisku szkolnym.