„Czytamy razem z Małym Misiem” – podsumowanie

w

W dniu 13.01.2023r. w grupie Asów odbyło się podsumowanie I Modułu Projektu czytelniczego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – Czytamy razem z Małym Misiem. Asy od listopada 2022r. poznawały literaturę dziecięcą poprzez słuchanie czytanych książek w przedszkolu przez nauczyciela oraz w domu przez rodziców. Miś gościł w kąciku czytelniczym grupy. Dzienniczek Małego Misia z zalaminowaną jego sylwetą wędrował do domów dzieci i był uzupełniany nowymi ilustracjami. Nadeszła chwila by wspólnie go obejrzeć i porozmawiać, przypominając sobie i na nowo odkrywając momenty, w których piękno, dobro zwyciężało nad złem, prawda nad fałszem a także historie zabawne i o wielkich przyjaźniach. Oczywiście nie mogło zabraknąć misiowej piosenki „Czytaj z misiem”, którą dzieci bardzo polubiłyJ

Dziękujemy Rodzicom dzieci za zaangażowanie w realizację Projektu.

Opracowała: Władysława Szczechowicz

FOTOGALERIA