Jesełka i spotkanie Wigilijne w naszym przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pełen radości. Już z początkiem grudnia w naszym przedszkolu widoczne były świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego Spotkania Wigilijnego. Uroczystość ta łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością i życzliwością. Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sal  i wykonywania świątecznych ozdób, nasze dzieci uczyły się wierszy, piosenek i kolęd bożonarodzeniowych.

Punktem kulminacyjnym przedświątecznej przedszkolnej atmosfery były Jasełka w wykonaniu grupy Asy oraz spotkanie Wigilijne w dniach   20 i 21 grudnia 2022 r.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

                       JASEŁKA

                          WIGILIA TUPTUSIE I ZUCHY     

               Życzenia Świąteczne Tuptusie  Życzenia Świąteczne Zuchy

                SMYKI I ASY

Oprac. Anna Białońska

jasełka

 

Wigilia Tuptusie     

 

  

   wigilia 2

Wigilia Zuchy

 

IMG 5388