Wizyta strażaka w grupie I "Tuptusie"

img 20220505032547 IMG 20220504 095626 zmniejszamy pl

04.05.2022r. grupa I ,,Tuptusie” z okazji Dnia Strażaka uczestniczyła w spotkaniu z funkcjonariuszem Ochotniczej Straży Pożarnej w Szaflarach. Pan Paweł przeczytał przedszkolakom bajkę o strażaku, a następnie w ciekawy sposób przybliżył dzieciom specyfikę pracy strażaka jednocześnie prezentując strój i podręczny sprzęt. Dzieci z wielką radością przymierzały hełm! W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy podczas wypadków samochodowych, oraz asyście podczas różnych akcji.

Bardzo dziękujemy za wizytę!

                                                                               FOTORELACJA

Oprac. Agnieszka Ostachowska