Akcja we współpracy z Policją „Wnuczek, wnuczka edukuje – babcia, dziadek się stosuje”

Kartki od policji na Dzień Babci i Dziadka - Fakty Oświęcim

Nasze Przedszkole po raz kolejny zostało zaproszone do akcji „Wnuczek, wnuczka edukuje – babcia, dziadek się stosuje zorganizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Celem akcji była integracja międzypokoleniowa, w której dzieci ostrzegają swoich dziadków jak nie stać się ofiarą oszusta. Przedszkolaki otrzymały laurki z informacją o istniejących zagrożeniach. Własnoręcznie je ozdobiły, a następnie wręczyły babci i dziadkowi. Dzięki temu seniorzy mogą uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji poznając przykłady metod działania oszustów: „na wnuczka”, „na policjanta” czy też „pracownika administracji”.

Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie!

Z okazji zbliżającego się Waszego święta składamy najlepsze życzenia!

ZUCHY     SMYKI