Wigilia przedszkolna 2021

Święta Bożego Narodzenia 2017W wyjątkowym miesiącu jakim jest grudzień, w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W salach przedszkolnych dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał symboliczny świąteczny posiłek oraz słodkości. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Oprócz tego ze względu na aktualną sytuację związaną z pandemią, każda grupa nagrała krótkie występy muzyczno-słowne z życzeniami dla rodziców. Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

 

Niech te Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości ,

wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, 

dużo radości i tyle optymizmu

by nie skończył się przez cały zbliżający się rok.

Życzymy Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili

W atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Oprac. Marzena Chowaniec-Szczotka

TUPTUSIE           TUPTUSIE       ZUCHY          SMYKI              ASY