Małpie zabawy w "Małpim Gaju"...

 

W listopadowy, śnieżny i mroźny poniedziałek dzieci z trzech grup: „Tuptusie”, „Smyki” i „Zuchy”, tuż po śniadaniu pojechały do sali zabaw „Małpi Gaj” w Nowym Targu.  Na ten wyjazd czekały z ogromną niecierpliwością, bowiem tam mogły wyszaleć się do woli.  W „Małpim Gaju” spędziliśmy  półtorej godziny, gdzie wszystkie dzieci mogły pobawić się, poskakać, a gdy  zmęczyły się czekały na nich soczki i ciasteczka. Gdy zbliżała się pora powrotu, to żaden przedszkolak nie miał na to ochoty. No ale musieliśmy wracać do przedszkola bo pani dyrektor strasznie za nami tęskniła…

Byle do wiosny, bo na pewno tu jeszcze wrócimy !!!

 

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Czas zapisać dziecko do przedszkola” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.