Rozstrzygnięcie Konkursu „Bajkowa choinka”

IMG 2036Kilka dni temu nasze przedszkole wzięło udział w Gminnym Konkursie „Bajkowa choinka”. Zdobyliśmy I miejsce! Konkurs polegał na przystrojeniu choinki własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Nauczyciele oraz rodzice wraz z dziećmi wykonali ozdoby, którymi następnie przystrojono choinkę. Tradycja dekorowania domu drzewkiem bożonarodzeniowym stanowi nieodłączny element wystroju świątecznego, zakorzenionego na stałe w naszej kulturze. To też Świąteczna tematyka konkursu nawiązywała do podtrzymywania   tradycji międzypokoleniowych w rodzinach jak również stała się okazją do twórczej zabawy związanej z radosnym oczekiwaniem na Boże Narodzenie. Ozdoby wykonane przez dzieci były niepowtarzalne i wyjątkowe. Bez wątpienia wszystkie zasługiwały na pochwałę. Komisja konkursowa dostrzegła nasze wspólne wysiłki, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzicom za zaangażowanie. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Przybyła (Leśniczy leśnictwa Bór) za podarowanie nam żywej Choinki z Lasów Państwowych. Nie zapomnijmy o naszych Paniach, które niezwykle się angażują w wystrój sal i dopięcie wszystkiego na przysłowiowy „ostatni guzik”. Ich kreatywność i zaangażowanie niejednokrotnie przechodzą najśmielsze oczekiwania :) 

Opracowała: Katarzyna Kalata- Szczepaniec

ARTYKUŁ GCKPIT