Pasowanie na Przedszkolaka

14 listopada 2014 roku, w naszym przedszkolu odbyła się najważniejsza uroczystość: PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. W tym dniu dzieci ze wszystkich grup zostały przyjęte do grona przedszkolaków.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor mgr Maria Gałdyn  witając wszystkich zebranych gości,  w tym   wójta gminy Szaflary pana mgr inż. Stanisława  Ślimaka. Po oficjalnym rozpoczęciu, dzieci wystąpiły z programami artystycznymi przygotowanymi wspólnie z wychowawczyniami. Po występie każdej grupy pani dyrektor za pomocą magicznego ołówka zamieniła wszystkie dzieciaki w prawdziwe przedszkolaki. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz odznakę. A po oficjalnych występach na dzieci czekał pyszny poczęstunek, na który oczywiście zasłużyły…

Uroczystość została zorganizowana w ramach projektu „Czas zapisać dziecko do przedszkola” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.