Tydzień Życzliwości w naszym przedszkolu

 "Uśmiech jest najprostszą droga do ludzkich serc" Anonim

Piękny czas, spędzony w miłej atmosferze. W dniach 22.11.21r. - 26.11.21r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Tydzień Życzliwości". Podczas zajęć i zabaw, wykorzystując m.in. program – „Wiem, czuję, rozumiem – wychowanie do wartości”, dzieci zastanawiały się, czym jest życzliwość, jakie cechy ma człowiek życzliwy. Każda grupa przygotowała teatrzyk na temat życzliwości. Wszystkie dzieci były ubrane na kolor żółty i nosiły uśmiechnięte buźki. Powstały plakaty i wiele ciekawych prac plastycznych mówiących o życzliwości oraz "Aleja Życzliwości" i "Sklepik Życzliwości", a na podsumowanie w grupie II Zuchy i w grupie IV Asy odbył się Bal Kapeluszowy. W podziękowaniu za udział w "Tygodniu Życzliwości" dzieci otrzymały niespodzianki. 

Pamiętajmy o uśmiechu i miłych słowach nie tylko w tym dniu, ale zawsze!

IMG 20211125 111241158.jak-zmniejszyc-fotke pl

   IMG 1616.jak-zmniejszyc-fotke pl    20211126 094036.jak-zmniejszyc-fotke pl

IMG_5301.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oprac. Anna Białońska

TUPTUSIE      SMYKI    

ZUCHY TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI        ZUCHY BAL KAPELUSZOWY

ASY PRZEDSTAWIENIE O TYM, ŻE POMAGANIE MA MOC     ASY TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI     

 ASY BAL KAPELUSZOWY      ASY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA