Pasowanie na przedszkolaka- Tuptusie

W zeszłym tygodniu (16.11.2021r.) w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla naszych Tuptusiów. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Panią Dyrektor i krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz drobny upominek w postaci pamiątkowego medalu.

GALERIA ZDJĘĆ

 

img 20211122045722 k zmniejszamy pl

Oprac. Marzena Chowaniec - Szczotka