RODZICE CZYTAJĄ ASOM

SDF.jpg

9 listopada 2021r. odwiedziła naszą grupę mama Tomusia Pani Agnieszka Wróbel, która przeczytała przedszkolakom bajkę pt. „Pan Kuleczka”. Dzieci słuchały jak zaczarowane. Po przeczytaniu Pani Agnieszka przeprowadziła rozmowę na temat treści bajki. Dzieci pięknie odpowiadały. Natomiast 10 listopada 2021r uświetnił obchody Dnia Niepodległości tata Paulinki Pan Paweł Gałdyn jako strażak, który przeczytał Asom opowiadanie Czesława Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem”. Dzieci miły okazję poznać strój strażacki i porozmawiać o odpowiedzialnej pracy strażaka.

Dziękujemy Rodzicom za poświęcenie czasu na czytanie bajek naszym przedszkolakomJ. Takie spotkania bardzo dobrze wpływają na rozwijanie u dzieci zainteresowań czytelniczych.

Opracowała: Władysław Szczechowicz

ZDJĘCIA 09.11.2021

ZDJĘCIA 10.11.2021