WIZYTA POLICJANTÓW Z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W NOWYM TARGU

     pngegg 92 listopada 2021 r. w naszym przedszkolu gościliśmy Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Spotkania przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Dzieci dowiedziały się gdzie i jak przechodzić przez ulicę, jak ważne jest noszenie odblasków, jak zachować się gdy dziecko „zgubi się” oraz na czym polega praca policjanta. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas służby. Dzieci miały okazję przymierzyć czapkę, kamizelkę, a także dotknąć i obejrzeć kajdanki, pałkę i lizak. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły Policjantom podziękowania.

Serdecznie dziękujemy Policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami.

Oprac. Anna Luberda

TUPTUSIE I ZUCHY

SMYKI

ASY