Pokaz iluzji w wykonaniu Grupy Artystycznej BEST

Dzień 15 października okazał się „ magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.

Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat.

Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki, lub zmieniały kolory.

Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach.

Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca, mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach!

Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!

Oprac. Marzena Chowaniec-Szczotka

TUPTUSIE