POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

sdfghjW piątek 18 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 połączone z pożegnaniem przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną.

Dzieci z tej okazji zaprezentowały okolicznościowy program artystyczny składający się z wierszy, piosenek oraz tańca przygotowany przez panią Władysławę Szczechowicz. Po części artystycznej pani Dyrektor pożegnała „Asy” opuszczających nasze przedszkole i złożyła im życzenia, sukcesów w szkole oraz wręczyła absolwentom „Dyplomy ukończenia zerówki”. Na zakończenie tego dnia pełnego wzruszeń i wrażeń wszyscy pracownicy Gminnego Przedszkola w Szaflarach otrzymali kwiaty od rodziców.

Przyszłym uczniom życzymy sukcesów na nowej ścieżce edukacji mamy nadzieję, że przychyliliśmy się do tego abyście mieli miłe wspomnienia z pobytu w naszym przedszkolu.

Dziękujemy Wam, że byliście, bo bez Was nie byłoby Nas. Wszystkiego dobrego!

Opracowała: Katarzyna Kalata-Szczepaniec

RELACJA