Dzień Dziecka 2021

1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy ulubione święto każdego dziecka, czyli DZIEŃ DZIECKA! Tego dnia Panie bardzo się postarały. Grupy II, III i IV przeżyły niesamowitą piracką przygodę! Dzieciaki miały mnóstwo zadań do wykonania, które sprawiały im niesamowitą radość. Po odgadnięciu wszystkich zagadek czekał na wszystkich ukryty skarb!

Pani Ania z grupy I dla dzieci przygotowała naprawdę niesamowitą niespodziankę, wszystkie dzieci mogły się brudzić do woli, ponieważ były to zajęcia z elementami Sensoplastyki®! Śmiechu i radości nie było końca. Najwięcej radości przysporzył jednak dmuchany zamek, wszystkie dzieci skakały i szalały a uśmiechy z ich twarzy nie znikały!

To był naprawdę udany dzień…

Bardzo dziękujemy Gminnemu Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach za balony i wiatraczki oraz Stowarzyszeniu „Dla Rozwoju Gminy Szaflary” za wypożyczenie dmuchańca! :)

Oprac. Agnieszka Ostachowska

 

FORTORELACJA 

TUPTUSIE

ZUCHY

SMYKI

ASY