„Świąteczne spotkania z rodzicami”

W wyjątkowym miesiącu jakim jest grudzień, dzieci z naszego przedszkola przygotowały wyjątkowe spotkania z rodzicami, nasycone atmosferą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały wspaniałe występy, które zaprezentowały swoim rodzicom. Oprócz występów były wspólne zabawy i śpiew, a także część warsztatowa spotkania, na której wykonano kartki świąteczne, bałwanki z skarpetek i ryżu, choinki oraz ozdoby świąteczne, które zawisły na wspólnie ubranej choince. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy okres w życiu wszystkich nas, dlatego cieszymy się, że chociaż przez krótką chwilę możemy dzielić go wspólnie z naszymi przedszkolakami i ich rodzicami.

Niech te Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości ,

6j

wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery,

dużo radości i tyle optymizmu

by nie skończył się przez cały zbliżający się rok.

Życzymy Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili

W atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Opr. Marzena Chowaniec-Szczotka