Powitanie Pani Jesieni w przedstawieniu pt. „To Już Jesień”

23 września 2019 r.  zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu powitaliśmy „Panią Jesień", data ta nie była przypadkowa, gdyż tego dnia kończy się astronomiczne lato, a zaczyna się kolejna pora roku - jesień.

Najstarsza Grupa „Asy” przygotowała z tej okazji przedstawienie pt.: „To już Jesień”.

Pani Jesień, która dzisiaj zaczęła swoje panowanie przyszła wraz ze swymi synami: wrześniem, październikiem oraz listopadem do naszego przedszkola. Miała wielki kosz pełen darów: kolorowych liści, jabłek, gruszek, orzechów, kasztanów itp.

Razem z Panią Jesienią śpiewaliśmy piosenki: "Już lato odeszło" i "Grzybki". A na zakończenie przedstawienia zatańczyliśmy wspólnie „Jesiennego Kujawiaczka”.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu dzieci do przedstawienia oraz Pani Władysławie Szczechowicz za scenografię i stroje dla naszych zdolnych aktorów. Dziękujemy J

Oprac. Katarzyna Kalata-Szczepaniec