PIERWSZA WIZYTA "TUPTUSIÓW" W BIBLIOTECE

10 maja 2019 roku „Tuptusie” odwiedziły bibliotekę SP w Szaflarach. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z tym magicznym miejscem. Dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Celem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką. Przedszkolaki zwiedziły placówkę, z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował ich dział dla najmłodszych. Dzięki Pani bibliotekarce mgr Agnieszce Studentowicz-Jagodzie dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Maluszki chętnie opowiadały o swoich ulubionych bajkach, o tym, kto im czyta na dobranoc i jakie książki podobają im się najbardziej.

Oprac. Anna Luberda

IMG_1359.JPGIMG_1369.JPG